Представники Кобеляцького райвідділу поліції та сільські голови обговорили перспективу створення ще однієї поліцейської станції на території Світлогірської сільської ради

Про це йшлося під час зустрічі начальника Кобеляцького районного відділу поліції Сергія Джулая, заступника голови районної ради Оксани Гордійко, Світлогірського сільського голови Тамари Гординської, Вільховатського сільського голови Володимира Скляренка та Лучківського сільського голови Наталії Камінської, яка відбулася сьогодні, 31 жовтня 2019 року, на території Світлогірської сільської ради.

Участь у зустрічі також взяли начальник сектору превенції Кобеляцького районного відділу поліції Андрій Федоренко та дільничний офіцер поліції Віктор Тимцуник.

Спершу начальник райвідділу поліції Сергій Джулай презентував проєкт, започаткований Національною поліцією України «Поліцейський офіцер громади». Він повідомив, що суть проєкту полягає в тому, що в кожному населеному пункті житиме і працюватиме поліцейський, який опікуватиметься безпекою та захистом населення, знатиме довірену йому територію, людей і дослуховуватиметься до проблем місцевої громади.

Головний поліціянт району запропонував створити вже другу поліцейську станцію у Кобеляцькому районі, територія дії якої розповсюджуватиметься на Світлогірську, Лучківську та Вільховатську сільські ради. Перша станція уже діє на території Бутенківської об”єднаної територіальної громади.

Сама станція буде знаходитися у кабінеті дільничного інспектора Віктора Тимцуника, розміщеному в Світлогірській сільській раді. Створення даної станції здійснюватиметься за рахунок співфінансування місцевих рад та Національної поліції України. Окрім того, додатково буде введено ще помічників дільничних інспекторів, які утримуватимуться за рахунок коштів Нацполіції.

Зі слів начальника райвідділу поліції Сергія Джулая, поліцейські станції також планується створити на території Білицької селищної та Озерянської сільської рад. Питання їх  створення на території Кобеляцького району попередньо обговорювалося і мало підтримку голови Кобеляцької районної ради Володимира Кішінського.

У ході зустрічі сільські голови підтримали запропоновану Сергієм Джулаєм пропозицію щодо створення поліцейської станції, оглянули приміщення, де буде розміщена станція, обговорили питання ремонту та оснащення кабінетів дільничних.

У контексті розгляду питання було вирішено конкретно підрахувати потрібні затрати, щоб скласти попередній кошторис на реалізацію цього проєкту, та найближчим часом зустрітися і обговорити всі фінансові питання.