Головне завдання – безпека дорожнього руху та зменшення рівня дитячого дорожньо-транспортного травматизму

З метою забезпечення безпеки пасажирів та учасників дорожнього руху Полтавською обласною радою була прийнята «Програма підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2018-2020 роки». Саме на виконання заходів по її реалізації 22 жовтня 2019 року спеціалістами Управління інфраструктури Полтавської обласної державної адміністрації Дарією Ждановою та Тетяною Пипоть спільно з інспекторами зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Полтавській області Аліною Кондратенко, Мариною Зінюхою та Русланом Возницею та інспектором з безпеки дорожнього руху Кобеляцького відділу поліції Артуром Матюхом проведено просвітницькі заходи у Білицькій загальноосвітній школі І – ІІ ступенів №2 опорного закладу «Білицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Кобеляцької районної ради Полтавської області» та  Кобеляцькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 3 щодо пропаганди безпеки дорожнього руху та зменшення рівня дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Навчально-виховні лекції проходять у більшості навчальних закладів Полтавської області з залученням органів місцевого самоврядування.  Кобеляцьку районну раду на цьому заході представляв голова районної ради Володимир Кішінський . Метою даних зустрічей є популяризація безпеки дорожнього руху за допомогою сучасних інструментів та налагодження комунікацій між юними учасниками дорожнього руху.

Інспектори патрульної служби та спеціалісти Управління нагадали дітям про правила безпеки дорожнього руху та розповіли про користь світловідбивних елементів.

Зустрічі з учнями були цікавими та змістовними. Окрім того, школярі початкових класів мали змогу побачити патрульну машину та дізнатися про роботу патрульного інспектора.

На звершення всі діти отримали подарунки – флікери та зробили загальне фото на згадку.