Директор регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» Олександр Шуліка прозвітувався перед членами профільних комісій

 Саме це питання заслухали депутати двох постійних комісій районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування та з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій на виїзному засіданні, яке відбулося 18 жовтня на базі РЛП «Нижньоворсклянський».

Звітуючись перед членами профільних комісій директор наголосив на основних аспектах роботи адміністрації парку, а саме на: організаційній, науковій, еколого-просвітницькій, природоохоронно-популяризаційній та господарській.

У своїй інформації Олександр Шуліка повідомив про кошти, які були отримані із Полтавського обласного фонду охорони навколишнього природного середовища для здійснення природоохоронних заходів та обласних коштів. Подякував за спонсорську допомогу депутатам районної і обласної рад, фермерам та підприємцям, яким не байдужа доля природоохоронної установи.

У ході засідання депутати оглянули відремонтовані кімнати адміністративного будинку, їдальні, територію дендропарку, фруктового саду та центральної алеї. За підсумками розгляду, комісії рекомендували внести до проєкту порядку денного чергової сесії районної ради питання «Про звіт директора регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» про роботу адміністрації регіонального ландшафтного парку з жовтня 2018 року по жовтень 2019 року».