У рамках “Тижня безпеки руху в Україні” на Полтавщині провели Регіональний форум

Понад 150 експертів, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з Полтавщини, Харкова та Києва взяли участь у Регіональному Форумі з безпеки дорожнього руху, що відбувся на базі обласного аеропорту “Полтава”.

Його ініціаторами виступили управління інфраструктури Полтавської облдержадміністрації, Полтавська обласна рада та Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування. Головна мета – створення безпечних та комфортних умов для водіїв та пасажирів.

“Ви на сьогоднішній день розумієте – наскільки важливо мати безпеку руху, знати правила дорожнього руху, і їх виконувати. У цьому – запорука безпеки нашого життя. Тому дуже вдячний організатором, які зібрали нас на такому вкрай необхідному форумі”, – відзначив у вітальному слові заступник голови Полтавської облдержадміністрації Микола Білокінь.

“Безпека життя людей – це те стратегічне завдання, над яким щодня працюють представники місцевого самоврядування. Дуже важливо, що ми зібралися разом, щоб обговорити концепцію для створення більш безпечних умов дорожнього руху. Переконаний, об’єднання зусиль, дасть можливість ефективно вирішувати цю проблему. За якою – життя і здоров’я наших людей”, – наголосив виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук.

Начальник Управління інфраструктури Полтавської обласної державної адміністрації Сергій Марчишинець презентував обласну Програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2018-2020 роки, яку реалізують в області. Також учасники Форуму мали змогу ознайомитися із результатами аудиту безпеки вітчизняних автодоріг, концепцією Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року, сучасними інфраструктурними проектами, які дозволять зробити більш безпечними дорожній рух. Обговорили учасники Форуму і питання організації екстреної медичної допомоги, профілактики дитячого та дорослого травматизму на автомобільних дорогах та залізниці, підвищення громадської свідомості задля дотримання елементарних правил, що допоможуть вберегти життя.

Джерело: Асоціація “Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування”