Співпраця служби зайнятості з Бутенківською ОТГ

З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, створення системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби жителів об’єднаних територіальних громад, 03 жовтня 2019 року директор Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Хейлик Н.М. провела виїзну зустріч з жителями трьох сіл Бутенківської ОТГ, а саме: Бережнівка, Бутенки і Дрижина Гребля.

В ході розмови Наталія Миколаївна проінформувала присутніх про ситуацію, яка склалася на ринку праці району, послуги, які надає служба зайнятості, ознайомила з актуальними вакансіями та розповіла про сучасні методи пошуку та підбору персоналу, а саме – рекрутинг. За допомогою цих інновацій лише за цей тиждень  працевлаштовано 1 жительку с. Бережнівка у ТДВ “Кременчуцьку птахофабрику” (м. Кременчук) та 2 жителів Василівської сільської ради, які не перебували на обліку в центрі зайнятості, але заповнили кадрові анкети і отримали бажану роботу на ТОВ БМУ “СПЕЦБУДМОНТАЖ” (м.Кам’янське). Наталія Миколаївна звернула увагу присутніх на ті підприємства, що забезпечують працівників гуртожитком, підвезенням чи відшкодовують транспортні витрати до місця роботи.

З метою вивчення трудового потенціалу для доведення даної інформації до роботодавців всім  бажаючим запропонували заповнити кадрові анкети.

Результатом співпраці працівників Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості з Бутенківською ОТГ за 9 місяців 2019 року було працевлаштувано 111 осіб з числа безробітних, зокрема у представництво «Онур» (більше 70 ос.), СТОВ «Бережнівське, СТОВ «Україна», ФГ «Калина-57», КП «Бутенківське» та ін.

До тимчасової зайнятості було залучено 1 особу, що впродовж серпня-вересня поточного року виконувала роботи, пов’язані з благоустроєм еколого-просвітницького туристичного маршруту ботанічного заказника “Драбинівка”. Послугами профнавчання скористалося  54 жителя Бутенківської ОТГ.

Співпраця служби зайнятості з об’єднаною територіальною громадою є запорукою зміцнення добробуту її мешканців, адже маючи офіційну роботу отримуєш не лише достойну оплату, а й дбаєш про своє майбутнє.

Посилання на сторінку Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ – https://www.facebook.com/KobelakiCZ/

Посилання на сайт Полтавського ОЦЗ – https://pol.dcz.gov.ua/