Профорієнтація в школах

Протягом першої декади жовтня 2019 року фахівці Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості провели у школах району ряд виїзних профорієнтаційних заходів з учнями 8-11 класів. Головна тема – правильний професійний вибір і актуальні професії сьогодення. В тому, як обирається дітьми майбутня діяльність, чим вони керуються при виборі професії, проявляються їхні прагнення стати професіоналами і принести максимальну користь собі та суспільству.

Саме про складові професійного успіху говорила Лях Наталія Анатоліївна, провідний фахівець з питань зайнятості Кобеляцької районної філії випускникам 11-го класу Опорного закладу “Кобеляцький ліцей №1”. А от в Бережнівській школі учні 8-го та 9- го класу  активно розповідали про професії своїх батьків, коли разом з фахівцем служби зайнятості визначали успішні та важливі професії для суспільства.

Під час наступного заходу в Бутенківській ЗОШ учні 9-х класів з завідувачем сектору активної підтримки безробітних Кобеляцької районної філії Царичанською Наталією Валеріївною обговорювали складові формули професійного вибору “Хочу-можу-треба”. Крім цього, діти отримали інформацію про актуальні професії на сучасному ринку праці, послуги державної служби зайнятості та можливості профорієнтаційного тестування для обгрунтованого вибору майбутньої професії.

Посилання на сторінку Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ – https://www.facebook.com/KobelakiCZ/

Посилання на сайт Полтавського ОЦЗ – https://pol.dcz.gov.ua/