Відомо результати Полтавської обласної премії А.С.Макаренка

Обласна премія А.С.Макаренка заснована у 2008 році Полтавською обласною радою для відзначення педагогічних працівників за вагомий особистий внесок у розвиток освіти та виховання української молоді.

Премія призначена сприяти розвитку вітчизняної освіти, утвердження авторитету педагога в суспільстві, спонукати педагогічних працівників до творчої праці, проводиться щорічно і має чотири номінації: «Загальноосвітні заклади», «Професійно-технічні заклади», «Дошкільні заклади» та «Позашкільні установи».

Цьогоріч її переможцем став директор Кобеляцької дитячо-юнацької спортивної школи Кобеляцької районної ради Полтавської області Сабіров Руслан Ринатович у номінації «Позашкільні установи».

Вітаємо Руслана Ринатовича з перемогою та зичимо йому наснаги і нових перемог.

Це не перша обласна нагорода нашого земляка. У 2018 році, під час підведення підсумків Федерації футболу Полтавщини, перемогу в номінації «Краща районна ДЮСШ» отримала Кобеляцька ДЮСШ, директором якої є Руслан Сабіров. Окрім того, керівник спортивної школи цілком заслужено переміг і в номінації «Кращий жіночий тренер».