Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів загальноосвітніх закладів району

 Сьогодні, 1 жовтня 2019 року, у відділі освіти Кобеляцької районної державної адміністрації пройшов конкурсний відбір на посади директорів Іванівської та Озерської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради.

Розпочав засідання конкурсної комісії голова районної ради Володимир Кішінський, який привітав присутніх з проведенням першого конкурсного відбору на посади керівників навчальних закладів району, побажав його учасникам успішно здати іспит.

За словами голови конкурсної комісії – заступника голови районної ради Оксани Гордійко, на першому засіданні, яке відбулося 25 вересня поточного року, до участі у наступному етапі конкурсного відбору допущено дві кандидатури: Альбіну Іваненко на посаду директора Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Андрія Сопронюка на посаду директора Озерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Оксана Павлівна наголосила, що конкурсний відбір проходить у три етапи. Перший – письмовий, під час якого перевіряються знання законів та нормативно-правових актів, якими потрібно керуватися у своїй роботі, другий – ситуативний, передбачає правильність прийняття управлінських рішень у тій чи іншій ситуації, а третій – презентація перспективного плану розвитку навчального закладу на найближчий час.

У ході конкурсних випробувань відповідно до критеріїв відбудеться оцінювання тестового, ситуаційного завдання та презентації. Результати відбору будуть відомі протягом трьох робочих днів, про що повідомлятиметься на сайті Кобеляцької районної ради.