Зустріч з жителями Світлогірської сільської ради

27 вересня 2019 року відбулася виїзна зустріч директора Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Хейлик Н.М. з жителями Світлогірської сільської ради.

Під час проведення таких заходів важливим психологічним фактором є максимальна відкритість та доступність служби зайнятості для громадян. Адже спілкування є зручним та невимушеним, немає бар’єру офіційності, шукачам роботи не потрібно витрачати кошти та час на те, щоб доїхати до центру зайнятості. В ході розмови Наталія Миколаївна проінформувала присутніх  про ситуацію, яка склалася на ринку праці району та  розповіла про  сучасні методи пошуку та підбору персоналу, а саме  рекрутинг. Робота рекрутера полягає не лише в пошуку роботодавців для шукачів роботи , а і в підборі фахівців для підприємств. Адже налагодження тісної співпраці з роботодавцями значно підвищує ефективність роботи служби зайнятості, допомагає вирішенню головного завдання – працевлаштування незайнятих громадян на вільні та новостворені робочі місця. Всім присутнім, які бажають знайти роботу,  було запроновано заповнити кадрову анкету.

Проведення таких виїзних зустрічей завжди викликає зацікавленість серед населення та надає привід задуматися над власним професійним майбутнім.

Посилання на сторінку Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ – https://www.facebook.com/KobelakiCZ/

Посилання на сайт Полтавського ОЦЗ – https://pol.dcz.gov.ua/