Зустріч волонтерів на Кобеляцькій землі

29 вересня на запрошення волонтерів Кобеляцької організації «Янголи милосердя» завітали їхні друзі – волонтери з різних міст України: Полтави, Павлограда, Першотравенська та Оржиці.

Волонтер – це людина з активною життєвою позицією, яка виконує досить почесну та таку необхідну місію – допомагати тим, хто цього потребує. Це янголи добра, які допомагають українській армії у зоні проведення операції об’єднаних сил не лише продуктами та речами першої необхідності, а в першу чергу – моральною підтримкою.

Саме цього дня волонтери зібралися разом, щоб поспілкуватися, поділитися досвідом та планами на майбутнє.

Участь у зустрічі також взяли голова районної ради Володимир Кішінський, його заступник Оксана Гордійко, виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Володимир Катишков, голова Оржицької районної ради Володимир Козина, районний військовий комісар Петро Андрушко, учасники бойових дій, учнівська молодь та представники засобів масової інформації.

Виступаючи перед присутніми керівники району та гості подякували волонтерам за постійну допомогу бойовим підрозділам, за піднесення морального духу військових, що так важливо в цей складний для України час.

У свою чергу, голова районної ради Володимир Кішінський наголосив, що завдяки тісній співпраці волонтерів організації «Янголи милосердя» та загальноосвітніх навчальних закладів району вже не один рік поспіль проводиться районна спартакіада допризовної молоді, основним завданням якої є військово-патріотичне виховання, підвищення престижу військової служби, формування та пропаганда здорового способу життя. Відрадно, що волонтери та учасники бойових дій активно долучаються до проведення районної спартакіади.

Від імені волонтерів Кобеляччини слово тримала Тетяна Вільхова, яка подякувала усім, хто підтримує їхню громадську організацію і надає їм допомогу. Побажала присутнім миру, добра та благополуччя.

Насамкінець, учасники заходу приєдналися до спільного флешмобу, який був організований гуртківцями будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна «Хай прийде мир на Україну!», розгорнувши великий синьо-жовтий стяг, а діти запустили в небо голубів – символів миру.

Завершився захід покладанням квітів до пам’ятника загиблим учасникам антитерористичної операції на сході країни.