Мотивація – запорука успіху та досягнення цілей

У кожній людині від народження закладено потенційні можливості для зростання й вдосконалення. Саме мотивація є тією внутрішньою силою, енергією, паливом, яка допомагає нам рухатися вперед та досягати поставлених перед собою цілей. Це і було головною темою дискусії 26 вересня 2019 року на черговому засіданні Клубу «Поклик душі» в Кобеляцькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Заступник директора Кобеляцької районної філії Людмила Леонідівна Воронова відкрила засідання із знайомства з новими учасницями. Вона розповіла про рекрутинг, як новий формат діалогу із роботодавцями. Навела приклади успішного працевлаштування безробітних нашого району на підприємства міста Дніпро, Кам’янське та міста Горішні Плавні.

Потім до спілкування запросили практичного психолога Жанну Муху. Гостя розпочала з того, що кожна людина протягом свого професійного становлення обирає один з двох варіантів: або залишити все, як є, або змінюватися, іти далі, пробувати, ризикувати, підніматися, перемагати, вдосконалюватися. Тренінг Жанни Петрівни був спрямований на визначення професійного профілю та мотивації до успіху.

На засіданні панувала атмосфера довіри, поваги і взаємопідтримки. Для визначення пріоритетних цілей в досягненні успіху психолог порадила присутнім зайнятися самоосвітою, спілкуватися з цікавими людьми, змінити свої взаємовідносини з оточуючими, відмовитися від шкідливих звичок, подорожувати – необхідні позитивні зміни кожного дня.

Посилання на сторінку Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ – https://www.facebook.com/KobelakiCZ/
Посилання на сайт Полтавського ОЦЗ – https://pol.dcz.gov.ua/