Ярмарка вакансій – шлях до працевлаштування

Вже більше п”яти років популярністю серед населення району користується магазин Маркетопт, що знаходиться у місті Кобеляки.

Розширюючи свої потужності в Кобеляцькому районі у листопаді місяці поточного року планується відкриття нового магазину в селищі міського типу Білики.

З метою підбору персоналу для цього підприємства (касирів, продавців, охоронців, вантажників-приймальників) у приміщенні Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості 19 вересня 2019 року була організована міні ярмарка вакансій.

Понад сорок шукачів роботи (з них тридцять не зареєстровані як безробітні) заповнили кадрові анкети. З кожним із них менеджери по персоналу підприємства провели співбесіду та надали розширену інформацію, саме про ту вакансію на яку особа претендує: обов’язки, графік роботи, рівень заробітної плати та ін. В результаті проведеного заходу готовність приступити до роботи після успішного проходження стажування, виявили майже всі запрошені.

Сподіваємося, що проведений захід дозволить частково знизити соціальну напругу у смт. Білики та налагодити якісну співпрацю з таким потужним роботодавцем.

Посилання на сторінку Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ – https://www.facebook.com/KobelakiCZ/
Посилання на сайт Полтавського ОЦЗ – https://pol.dcz.gov.ua/