Робоча зустріч з жителями Василівської сільської ради

З метою проведення моніторингу вільних трудових ресурсів, 11 вересня 2019 року, відбулися зустрічі директора Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Наталії Хейлик з Василівським сільським головою Миколою Блискуном та жителями трьох сіл: Василівка, Бринзи і Мартинівка. На зустрічі були присутні особи, які були звільнені в зв’язку з закриттям підрозділу ТОВ АФ «Добробут»,  і ті, що тривалий час не працювали.

У ході зустрічі були обговорені питання щодо зайнятості сільського населення шляхом створення нових робочих місць, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, професійного навчання громадян, у тому числі за сприяння служби зайнятості, розвитку підприємницької ініціативи.

Присутніх було проінформовано про актуальні вакансії сусідніх регіонів. Особливу увагу присутніх Наталія Миколаївна звернула на тих роботодавців, що забезпечують працівників гуртожитком, підвезенням чи відшкодовують транспортні витрати до місця роботи. Також директор філії проінформувала присутніх про позитивний досвід в напрямку створення нових виробництв на території Кобеляцького району та можливості відкриття швейного цеху у Василівській сільській раді.

З метою вивчення трудового потенціалу для доведення даної інформації до роботодавців всі бажаючі заповнили кадрові анкети.

На завершення зустрічі Наталія Миколаївна наголосила, що служба зайнятості є сервісною установою, виконує соціальну функцію, надаючи допомогу людям та завжди готова до співпраці.

Посилання на сторінку Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ – https://www.facebook.com/KobelakiCZ/

Посилання на сайт Полтавського ОЦЗ – https://pol.dcz.gov.ua/