Питання надання дозволів на передачу в оренду нежитлових приміщень установам району розглянули члени профільної комісії

12 вересня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій.

У засіданні, яке вів заступник голови комісії Володимир Жуков, взяли участь члени комісії: В’ячеслав Нестеренко, Микола Єгоренко, Анатолій Таранушич, Олександр Ткаченко, голова районної ради Володимир Кішінський, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Володимир Катишков, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та комунальних закладів району.

Депутати розглянули питання, пов’язані з наданням дозволів відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації та Комунальному некомерційному підприємству «Кобеляцька центральна районна лікарня» на передачу в оренду та продовження договорів оренди частин нежитлових приміщень, які орендуються фізичними особами підприємцями (буфети, аптеки та інше) у адміністративних приміщеннях Кобеляцької і Світлогірської лікарень та шкільної їдальні опорного закладу «Бутенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ю.П. Дольд-Михайлика Кобеляцької районної ради Полтавської області» терміном на 2 роки 11 місяців.

У ході обговорення даних питань комісія рекомендувала:

– відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації та Комунальному некомерційному підприємству «Кобеляцька центральна районна лікарня» оформити документи відповідно до вимог чинного законодавства;

– голові Кобеляцької районної ради Володимиру Кішінському видати розпорядження з наступним його затвердженням на черговому пленарному засіданні сесії районної ради.

Також на засіданні було обговорено питання передачі майна зі спільної власності територіальних громад району до комунальної власності Бутенківської об’єднаної територіальної громади.