Оголошення

З метою забезпечення прозорої кадрової політики при підборі керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є спільною власністю територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області Кобеляцька районна рада повідомляє наступне.

Закінчився термін дії контракту з директором районного трудового архіву Кобеляцького району, що викликає необхідність призначення керівника даної установи шляхом укладення контракту згідно із прийнятим рішенням районної ради. Місцезнаходження установи: м. Кобеляки, вул. Шевченка, 40.

Особи, які бажають подати свої кандидатури на посаду директора районного трудового архіву Кобеляцького району подають до відділу нормативно-правового, інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ради та управління майном виконавчого апарату районної ради наступні документи:
– Заява на ім’я голови районної ради з контактним номером телефону та електронної пошти;
– Згода на обробку персональних даних;
– Особовий листок по обліку кадрів;
– Копія диплому про вищу освіту кандидата на посаду керівника або інші документи, що підтверджують освіту і підвищення кваліфікації, а також інші документи, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам на дану посаду;
– Копія паспорту кандидата на посаду керівника та ідентифікаційного коду;
– Автобіографія кандидата на посаду керівника;
– Копія трудової книжки кандидата на посаду керівника;
– Пропозиції щодо стратегічного розвитку районного трудового архіву Кобеляцького району .
– Інші документи на розсуд заявника.
– Кваліфікаційні вимоги:
Повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (бакалавр, спеціаліст магістр), стаж роботи в архівній установі не менше 3 років, спеціаліста – не менше 5 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3-х років.

Умови оплати праці:
Посадовий оклад, доплати, надбавки встановлюються відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»;- Постанови Кабінету Міністрів України від 10.08.2004 р. № 1018 «Деякі питання оплати праці працівників державних і комунальних архівних установ»; Наказу Міністерства юстиції України від 15.11.2011 № 3327/5 «Про умови оплати праці працівників архівних установ на основі єдиної тарифної сітки»;
Документи розглядатимуться на засіданнях постійних комісій районної ради при наявності всього вищевказаного переліку документів.

Документи приймаються протягом 15-ти календарних днів з дати оприлюднення даного оголошення, в районну раду, за адресою: Полтавська область., м. Кобеляки, вул. Шевченка,15/27, каб. №4, перший поверх, відділ нормативно-правового, інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ради та управління майном.