Незабаром розпочнеться голосування за проекти, надіслані на «Бюджет участі Полтавської області» 2019 року

Вже третій рік поспіль Полтавська обласна рада реалізує проект «Бюджет участі Полтавської області». Він дає шанс перетворити населений пункт, в якому ви проживаєте, мікрорайон, місто чи село на гарний куточок, де його мешканці зможуть проводити цікаво та змістовно свій вільний час, займатися спортом, подорожувати, мати можливість поспілкуватися, почитати чи навіть попрацювати. Та найголовніше те, що для цього можна буде залучити бюджетні кошти.

Цьогоріч до обласної ради подано двісті п”ять проекти, загальний бюджет яких становить шість мільйонів гривень.

Від Кобеляцького району подано п’ятнадцять проектів, з них три – від Бутенківської сільської об’єднаної територіальної громади.

Ознайомитися та підтримати проекти можна онлайн на сайті Полтавської облради за посиланням: http://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/projects або на паперовому бланку в пункті супроводу конкурсу за місцем проживання. Один житель області може підтримати не більше трьох проектів. Саме голосування розпочнеться з 9-ї години 14 вересня та триватиме до 17-ї години 30 вересня.

Знайомимо вас з назвами та авторами проектів, які подані від Кобеляцького району, та не забувайте підтримувати своїх земляків:

 • «Встановлення автономної сонячної системи на території РЛП «Нижньоворсклянський». Номер 16. Проект передбачає встановлення автономної сонячної системи, яка забезпечить безперебійне постачання електроенергії (2,5 кВт) та вуличних ліхтарів на сонячній батареї на території адміністративно-наукового центру РЛП «Нижньоворсклянський». Автор – Жімбей Тетяна Анатоліївна.
 • «Встановлення системи відеоспостереження на території Дашківської сільської ради Кобеляцького району». Номер 17. Проект передбачає на в’їзді, виїзді та в центрі села встановити зовнішні камери відеоспостереження і віддалений контроль з камер відеоспостереження через інтернет на будь-якому персональному пристрою (планшет, смартфон, десктоп). Автор – Калішенко Алла Анатоліївна.
 • «Централізована система водопостачання – децентралізованим способом в с. Підгора». Номер 18. Проект передбачає збудувати водопровідну мережу протяжністю 1600 погонних метрів по вул. Колгоспна, с. Підгора та забезпечити 75 будинків (157 зареєстрованих мешканців), які розташовані по даній вулиці, централізованим водопостачанням. Автор – Наумова Зоя Григорівна.
 • «Автономне вуличне освітлення для Гаймарівки Кобеляцького району» Номер 89. Автономні вуличні ліхтарі для освітлення села у нічний час для організації громадського порядку та безпеки жителів. Автор – Ніколенко Наталія Анатоліївна.
 • «Літня сцена для Василівки Кобеляцького району» Номер 90. Дерев’яна сцена на підвищенні з бетону, лавочки для сидіння, урни для сміття. Автор – Горденко Сергій Федорович.
 • «Облаштування зелених зон відпочинку, ландшафтних композицій, розробка та впорядкування екологічних стежин в селі Комендантівка Кобеляцького району Полтавської області». Номер 111. З метою привабливості села, створення комфортного відпочинку для жителів та гостей села, популяризації туризму виникла необхідність провести дизайн території навколо бібліотечно – музейного центру, в центрі села та біля пам’ятки архітектури ХІХ ст. – піраміди-усипальниці, озеленення та облаштування місць відпочинку, прокласти тротуарні доріжки. Автор – Дятел Світлана Володимирівна.
 • «Забезпечення умов гуманного поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин, c. Іванівка Кобеляцького району». Номер 187. Придбання та монтаж огорожі з попереджувальними знаками території притулку для тварин; карантинного блоку для попереднього утримання тварин; вольєрного блоку для ізоляції тварин, що пройшли карантин. Автор – Ковач Наталія Миколаївна.
 • «Дитячий ігровий майданчик село Миколаївка Кобеляцького району» Номер 188. Придбати та встановити дитячий ігровий майданчик. Автор – Тьомкіна Руслана Петрівна.
 • «Створення мотузкового парку «Тарзанята», м. Кобеляки, Кобеляцький район Номер 200. Сьогодні в Україні швидкими темпами поширюється рух скаутів. Скаутські організації дають можливість дітям та молоді самореалізовуватися, знайти своє місце у суспільстві, вибрати правильні життєві орієнтири. Враховуючи слабке здоров’я наших дітей, відсутність можливості загартовуватися, тренуватися з задоволенням, пропонується створити унікальний мотузковий парк для дітей та молоді нашого міста, гостей. Автор – Виноградов Владислав Олександрович.
 • «Здорові діти – щаслива нація», с. Мартинівка Кобеляцького району». Номер 202. Проект «Здорові діти – щаслива нація» передбачає встановлення спортивного майданчика в с. Мартинівка, Кобеляцького району. Реалізація даного проекту спрямована на створення комфортних умов для фізичного та соціального розвитку дітей та молоді, а також пропаганди здорового способу життя. Автор – Чепіжна Лідія Володимирівна.
 • “Створення комплексу дитячої та юнацької творчості «Криничанський Диволенд» та започаткування дитячого фестивалю «Криничанський дивограй». Номер 110. При дитячому комплексі функціонуватиме ЗОНА-І «Грайливі, рухливі, веселі», що забезпечить умови для активного відпочинку та фізичного розвитку дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, ЗОНА ІІ – «Сильні, сміливі та спритні» – спортивні змагання та заняття на вуличних тренажерах, ЗОНА ІІІ – «Веселка народної творчості» – локації: вишивки, бісероплетіння, петриківський розпис, соломо плетіння, ляльки-мотанки; ЗОНА ІV – «Юні аматори сцени» – різноманітні таланти художньої самодіяльності; ЗОНАV – «Юні господині», покликані передати традиції та рецепти української кухні; ЗОНАVІ «Світлиця» сприятиме історичному, культурному та патріотичному вихованню дітей,збереженню народних традицій та звичаїв, саме в ній проходитимуть майстер класи народних умільців (взимку). Автор – Порубай Жанна Володимирівна.
 • «Благоустрій парку в с. Дрижина Гребля Кобеляцького району Полтавської області» Номер 99. Проект передбачає встановлення лавок для сидіння, бесідок, дитячого ігрового майданчика, благоустрій пішохідних доріжок в існуючій зоні зелених насаджень с. Дрижина Гребля Кобеляцького району. Жителями села висаджено понад 100 дерев для подальшого створення сільського парку як місця відпочинку жителів. Автор – Молоканова Лариса Іванівна.
 • «Встановлення пам’ятного знаку «Землякам – жертвам Голодомору 1932-1933 років» в с. Колодяжне Кобеляцького району». Номер 100. Проектом передбачається встановлення пам’ятного знака «Землякам-жертвам Голодомору 1932-1933 років» у с. Колодяжне Кобеляцького району та благоустрій земельної ділянки. Поруч пам’ятного знака буде укладено тротуарну плитку, встановлені дві лавочки для сидіння та проведено озеленення території. Пам’ятний знак буде встановлено в центрі села та сприятиме підвищенню рівня благоустрою населеного пункту. Автор – Буряк Валерій Петрович.
 • «Створення скверу «Родинне коло» в с. Вітрова Балка Кобеляцького району Полтавської області» Номер 101. Проект передбачає облаштування місць відпочинку для жителів села, встановлення лавочок для сидіння, дитячого ігрового майданчика, бесідок для сімейного відпочинку, благоустрій пішохідних доріжок в існуючій зоні зелених насаджень с. Вітрова Балка Кобеляцького району. Також передбачається висадження дерев та кущів з метою створення комфортного відпочинку для жителів всіх вікових груп. Автор – Шевченко Олена Олександрівна.