Стартує шкільний громадський бюджет Полтавської області

Шкільний громадський бюджет Полтавської області проводиться вперше в Україні, за ініціативи голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, в рамках обласної програми громадських ініціатив «Бюджет участі Полтавської області на 2017 – 2020 роки».

Його метою є залучення учнів системи закладів загальної середньої освіти віком від 14 років до 18 років до участі в бюджетному процесі шляхом подання ними проектів, реалізація яких спрямована на покращення умов навчально-виховного процесу, та проведення відкритого громадського голосування за них. Шкільний громадський бюджет Полтавської області сприятиме реалізації концепції Нової української школи, підвищенню рівня довіри молоді до процесів прийняття рішень органами місцевої влади, їх залучення до процесів врядування, поінформованості та обізнаності молоді у сфері громадського бюджетування та молодіжної партиципації.

Проекти, розроблені учнями, прийматимуть в обласній раді з 20 вересня по 20 жовтня.
Докладно про Шкільний громадський бюджет Полтавської області можна дізнатися на офіційному веб-сайті Полтавської обласної ради за посиланням: http://www.oblrada.pl.ua/index.php/bjudzhet-uchasti

Параметри шкільного громадського бюджету Полтавської області

Положення про супровід та реалізацію проєктів шкільного громадського бюджету Полтавської області

Презентація шкільного бюджету участі