Електронний кабінет шукача роботи – це зручно та ефективно

 Шукати роботу стало набагато зручніше, завдяки новому сервісу,який діє з 2018 року на сайті Державної служби зайнятості у рубриці «Електронні послуги» – це «Електронний кабінет шукача».

Якщо у Вас виникли питання з пошуку роботи, отримання соціальних послуг у центрі зайнятості, призначення та виплати матеріального забезпечення на випадок безробіття – стати обізнаними Вам допоможе сервіс, який має назву «Електронний кабінет шукача». Тут зареєстрований безробітний має змогу створити власне резюме, підібрати роботу, ознайомитися з інформацією про тимчасову зайнятість та можливості професійного навчання.

Власник кабінету може переглянути дані про заплановані та фактичні відвідування служби зайнятості, дізнатися про заходи, які проводитиме служба зайнятості, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги з безробіття.

Для створення власного електронного кабінету, шукачу необхідно звернутись до центру зайнятості за адресою: м. Кобеляки, вул. Дніпровська, 7, повідомити адресу електронної пошти, сформувати логін та пароль, авторизуватися та отримати доступ до послуги на сайті Державної служби зайнятості.

Посилання на сторінку Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ – https://www.facebook.com/KobelakiCZ/
Посилання на сайт Полтавського ОЦЗ – https://pol.dcz.gov.ua/