Актив Кобеляцького району зустрівся з народним депутатом України Костянтином Касаєм

Сьогодні, 6 вересня 2019 року, голова районної ради Володимир Кішінський та виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Володимир Катишков представили народного депутата України по Карлівському виборчому округу № 149 Костянтина Касая депутатам рад різних рівнів, очільникам територіальних громад району, керівникам установ, організацій та підприємств, представникам громадськості та засобів масової інформації.

Метою зустрічі було знайомство народного обранця з мешканцями Кобеляцького району, їх проблемами, переживаннями та перспективами на майбутнє.

Під час заходу відбулась дискусія-діалог у форматі запитання – відповідь. Питання, які піднімалися під час зустрічі, стосувались найбільш актуальних тем сьогодення: пенсійного забезпечення та підвищення розміру пенсій, зменшення ціни на природній газ та електроенергію, підвищення заробітної плати державним службовцям, повернення коштів вкладникам банків, боротьби з корупцією, а також реформ, які відбуваються зараз у державі.

Найбільш обговорюваними були питання, пов’язані з забороною продажу земель сільськогосподарського призначення та проведення адміністративно-територіальної реформи. У ході зустрічі Костянтину Касаю було передано звернення від Асоціації фермерів Кобеляцького району щодо мораторію на продаж земель іноземним особам.

На зібранні Костянтин Іванович окреслив свою чітку позицію щодо піднятих питань та особисто поспілкуватися з жителями Кобеляцького району.