У Кобеляках провели урочистості з нагоди 28-ї річниці незалежності України

З українською символікою та у вишиванках кобелячани святкували День незалежності України.

Урочистості, присвячені найважливішому національному святу, проходили біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Участь у них взяли представники трудових колективів міста, учасники антитерористичної операції на сході України, волонтери, жителі та гості міста.

Із Днем незалежності присутніх вітали голова районної ради Володимир Кішінський, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Володимир Катишков, волонтер Тетяна Вільхова. Вони зазначили, що країна переживає суворі випробування, зараз найскладніший період сучасної України, бо проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії, але є тверде переконання, що український народ дасть гідну відповідь на всі виклики сьогодення. Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного життя у цілісній, незалежній та процвітаючій європейській державі.

Під час урочистих заходів була оголошена загальнонаціональна хвилина мовчання в пам’ять про всіх загиблих за Україну. На полі бою на сході країни полягли дванадцятеро синів Кобеляччини. Учасники урочистостей пройшли на Алею Слави до пам’ятника загиблим воїнам АТО покласти квіти.

Далі присутні на святі мали змогу насолодитися концертною програмою, підготовленою артистами районного центру культури і дозвілля, будинку дитячої та юнацької творчості.