На Кобеляччині відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України

23 серпня, напередодні святкування річниці незалежності України, біля пам’ятника Т.Г. Шевченку відбулися районні заходи з нагоди вшанування головного державного символу – Прапору України.

В урочистостях взяли участь голова районної ради Володимир Кішінський, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Володимир Катишков, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, керівники установ, підприємств району, волонтери, жителі міста.

У рамках святкування під звучання Державного Гімну України у виконанні духового оркестру дитячої музичної школи відбулося підняття Державного Прапору України учасником бойових дій, який захищав цілісність та незалежність нашої держави в гарячих точках на Сході України, Борисом Ярошенком та його сином Іваном.

Національна єдність, честь та гідність, незламність та прагнення до свободи – були лейтмотивом свята.

Запрошуємо всіх кобелячан завтра, в день 28-ї річниці Незалежності України, взяти участь у заходах і вшанувати загальнонаціональною хвилиною мовчання пам’ять про загиблих за Україну. Початок урочистостей о 10 годині біля пам’ятника Тарасу Шевченку.