Відбулося засідання позачергової сесії районної ради

  8 серпня 2019 року під головуванням голови Кобеляцької районної ради Володимира Кішінського відбулася тридцята позачергова сесія сьомого скликання. У роботі пленарного засідання зареєструвалися 23 депутати.

Участь у ньому взяли виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Володимир Катишков, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, депутат Полтавської обласної ради Микола Жук, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, комунальних установ району, міський, селищний, сільські голови, представники засобів масової інформації та громадськість району.

За традицією, на початку засідання, очільник депутатського корпусу Володимир Кішінський привітав депутата районної ради двадцять третього, четвертого, п’ятого, шостого та діючого сьомого скликання Анатолія Таранушича з ювілеєм та вручив йому Почесну грамоту Кобеляцької районної ради.

Потім депутати перейшли до формування порядку денного. Спершу депутати проголосували за включення до нього додаткового питання, яке стосувалося внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013 – 2020 роки, та виключили питання «Про присвоєння звання Почесний громадянин Кобеляцького району Полтавської області». Загалом на розгляд пленарного засідання було включено десять питань.

Першим народні обранці розглянули та підтримали проект рішення «Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради». У тексті звернення, яке адресоване Полтавській обласній раді та обласній державній адміністрації, мова йде про подальшу долю Кобеляцького району у ході адміністративно – територіальної реформи.

Наступними були розглянуті бюджетні питання, які стосувалися затвердження звіту про виконання районного бюджету за перше півріччя поточного року та внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік. Дані питання були підтримані депутатами без обговорень.

У ході сесії народні обранці також затвердили фінансовий план Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцька центральна районна лікарня» на 2019 рік», акт приймання-передачі майна зі спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області у комунальну власність Бутенківської сільської ради.

Внесли зміни до діючої Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції і до рішення другого пленарного засідання двадцять дев’ятої сесії сьомого скликання від 22.05.2019 № 14 «Про визначення Кобеляцького навчально-виховного комплексу № 1 Кобеляцької районної ради Полтавської області опорним закладом, перейменування його в опорний заклад «Кобеляцький ліцей № 1 Кобеляцької районної ради Полтавської області».

Взяли до відома звіт директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» про діяльність установи з серпня 2018 року по серпень 2019 року.

Загалом із десяти питань порядку денного депутатами підтримано дев’ять.

У «Різному» учасники засідання підняла питання сплати орендної плати за землю, як фермерськими господарствами, так і одноосібниками.

Окрім того, громадський діяч, депутат Бутенківської ОТГ Павло Гунжель поділився перед присутніми своїми думками з приводу подальшого функціонування Світлогірського терапевтичного відділення Кобеляцької центральної лікарні.