Президія районної ради сформувала порядок денний позачергової сесії сьомого скликання

7 серпня відбулося спільне засідання президії та постійних комісій Кобеляцької районної ради, на якому розглядалися питання, які внесено до проекту порядку денного тридцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

У засіданні, яке провів голова районної ради Володимир Кішінський, взяли участь депутат Полтавської обласної ради від Кобеляцького району Микола Жук тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир Катишков, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, голови фракцій в районній раді, голови постійних комісії районної ради, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств району, працівники виконавчого апарату районної ради.

Спершу начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Дацко презентував «Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року». Даним проектом рішення пропонується затвердити виконання районного бюджету з урахуванням офіційних трансфертів по доходах у сумі 189 550 617 грн. (з них по загальному фонду 185 043 927 грн., по спеціальному фонду 4 506 690 грн.) та по видатках у сумі 185 242 962 грн. (з них по загальному фонду 181 089 584 грн., по спеціальному фонду 4 153 378 грн.).

Наступне фінансове питання, яке розглянули депутати – «Внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік». Зі слів головного фінансиста району Андрія Дацка даним проектом рішення планується отримати субвенції з сільських бюджетів на утримання районних закладів в сумі 3 млн.13 тис.154,86 грн.

За рахунок обласної субвенції планується виділити кошти відділу освіти райдержадміністрації на підвищення якості освіти в сумі 1 млн. 299 тис. 546 грн.; на фіто-санітарні заходи – 235 тис. 200 грн.; на здійснення природоохоронних заходів – 387 тис.грн. Також кошти в сумі 2 млн. 904 тис. 999 грн. заплановано виділити з фонду розвитку територій Полтавської області (кошти депутатів обласної ради).

За рахунок субвенції з державного бюджету виділяються кошти в сумі 2 млн. 580 тис.грн. на соціально-економічний розвиток Кобеляцького району та кошти в сумі 7 млн.845 тис.350 грн. для міського бюджету міста Кобеляки.

Враховуючи проблему, яка виникла з оплатою енергоносіїв, в першу чергу, в галузі охорони здоров’я, пропонується за рахунок коштів резервного фонду (залишивши в ньому кошти в сумі 100 тис.грн.) та за рахунок зменшення фонду оплати праці працівників бюджетних установ району направити 1 млн. 400 тис грн. для КНП «Кобеляцька центральна районна лікарня» та 1 млн. 478 тис. грн. на відділ освіти райдержадміністрації, – повідомив Андрій Дацко.

У форматі обговорення даного питання депутати підтримали запропоновані фінансовим управлінням проекти рішень.

У ході засідання депутати заслухали звіти керівників комунальних установ району, а саме головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Лобов Коломієць про фінансово-господарську діяльність за 2018 рік та І півріччя 2019 року та директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ірини Гулієвої про діяльність установи з серпня 2018 року по серпень 2019 року.

Окрім того, депутати розглянули питання «Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцька центральна районна лікарня» Кобеляцької районної ради Полтавської області на 2019 рік» та ряд інших майнових питань.

Знайшов підтримку у депутатів проект рішення «Про звернення депутатів Кобеляцької районної ради». Як зазначив голова районної ради Володимир Кішінський, даним проектом рішення пропонується внести зміни до плану формування адміністративних одиниць субрегіонального рівня в частині приєднання Озерянської ОТГ до Кременчуцького району, а Бутенківської, Кобеляцької, Білицької та Вільховатської ОТГ до Полтавського району.

Підводячи підсумки роботи спільного засідання члени президії узгодили проект порядку денного тридцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання, знявши та додатково включити по одному питанню.