Мрії стають реальністю

Літо – це не лише час для відпочинку, але й пора, коли варто набиратись нових сил для реалізації майбутніх планів. Саме для розкриття свого внутрішнього потенціалу 30 липня 2019 року учасниці Клубу «Поклик душі» з задоволенням зустрілися на його черговому засіданні в Кобеляцькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Директор Кобеляцької районної філії Наталія Миколаївна Хейлик розпочала засідання із знайомства з новими учасницями. Вона розповіла про досягнення успішних і активних учасниць клубу, які зараз працевлаштовані. «Мрії стають реальністю», – так Наталія Миколаївна відмітила професійне досягнення учасниці клубу Марини Сідаш, привітавши її із закінченням навчального курсу «Ораторське мистецтво» в  «GlobalArt ST» (м.Полтава). Всі приєдналися до вітань гучними аплодисментами. Потім до спілкування запросили практичного психолога Муху Жанну Петрівну.

Приємно те, що охочих відвідувати засідання Клубу, стає все більше. І це не лише безробітні, а й особистості, які хочуть ділитися власним досвідом в досягненні успіху та бажають набути нових знань і навиків.

Тренінг, який провела Жанна Петрівна, був спрямований на дослідження та подолання внутрішніх бар’єрів до пошуку професійної зайнятості.  Під час вправи «Розкриття образу Я» використовувалися метафоричні карти, як метод розвитку інтуїції, творчих здібностей, відкриття своїх талантів.

На засіданні була атмосфера довіри і взаєморозуміння, тому всім було легко обговорювати певні проблеми і шукати шляхи їх рішення.

Посилання на сторінку Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ – https://www.facebook.com/KobelakiCZ/

Посилання на сайт Полтавського ОЦЗ – https://pol.dcz.gov.ua/