Підсумки декларування доходів

Завершилася чергова, щорічна кампанія декларування доходів, отриманих у 2018 році.

За підсумками проведеного декларування з початку року до Кременчуцького управління ГУ ДФС у Полтавській області податкові декларації про майновий стан і доходи подали 12095 громадян (на 343 більше ніж в минулому році). Загальна сума задекларованого доходу становить 784,2 млн. грн. (на 254,7 млн.грн. більше), що дозволило поповнити місцеві бюджети майже на 17,4 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та державний бюджет на 2,3 млн. грн. військового збору.

Доходи більше мільйона гривень вказали в своїх деклараціях 67 громадян. Ними задекларовано 328,1 млн. грн., що майже на 137,7 млн. грн. більше ніж в минулому році. Всього визначено до сплати: податок на доходи фізичних осіб в розмірі 4,9 млн. грн., військовий збір – 0,5 млн. грн.

Попри завершення деклараційної кампанії, ще до кінця року громадяни можуть скористатися правом на отримання податкової знижки за наслідками 2018 року. На сьогодні своїм правом на отримання податкової знижки вже скористалося 1380 громадян. За результатами проведених розрахунків, громадянам повернуто з бюджету 2,4 млн. грн. (на 0,7 млн. грн. більше ніж в минулому році).

Кременчуцьке управління повідомляє, що граничний термін сплати податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору по поданих громадянами декларацій про майновий стан і доходи за 2018 рік – 31 липня 2019 року.

Кременчуцьке управління Головного управління ДФС у Полтавській області