ОГОЛОШЕННЯ

31 липня 2019 року о 10 годині у залі засідань районної ради відбудеться засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

На розгляд засідання внесено питання:

  1. Про здійснення заходів по реалізації районної програми «Безпечний район» на 2019 – 2021 роки.
  2. Про підсумки призову громадян району на військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань весною 2019 року та проведення плану заходів на осінній призов 2019 року.
  3. Про хід призову на військову службу за контрактом у ІІІ кварталі 2019 року.
  4. Про стан ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників на підприємствах, в установах та організаціях району за 6 місяців 2019 року.
  5. Про порядок постановки на квартирний облік дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та ознайомлення з Порядком надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

На засідання запрошуються міський, селищний, сільські голови, керівники установ району, питання яких внесено до порядку денного, та представники акредитованих засобів масової інформації.