Спільний проект під назвою «Безпечний район» буде подано до обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області від Кобеляцького району

Саме з цього приводу, 29 липня 2019 року, відбулася зустріч голови районної ради Володимира Кішінського, виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Володимира Катишкова, начальника Кобеляцького відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Полтавській області Сергія Джулая та представників органів місцевого самоврядування району.

Під час зустрічі голова районної ради Володимир Кішінський запропонував сільським головам долучитися до підготовки спільного проекту по встановленню камер відеоспостереження на території Кобеляцького району за участю десяти місцевих рад: Сухинівської, Золотарівської, Лучківської, Лебединської, Василівської, Чорбівської, Бродщинської, Іванівської, Вільховатської сільських та Білицької селищної, і подати його до обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області.

– Реалізація  даного проекту значно покращить безпеку життя жителів населених пунктів району, підвищить ефективність забезпечення інформаційної взаємодії територіальних органів місцевого самоврядування і правоохоронних органів та покращить профілактику і розкриття правопорушень у Кобеляцькому районі, – наголосив очільник  депутатського корпусу.

Начальник Кобеляцького відділу поліції Сергій Джулай також підтримав пропозицію Володимира Кішінського та закликав сільських голів підтримати участь у проекті.

– Лише спільними зусиллями можна подати цей проект до обласного конкурсу, у разі його перемоги є можливість залучити кошти обласного бюджету, за рахунок яких можна придбати програмний комплекс для керування відеоданими та їх збереження, а за рахунок коштів місцевого бюджету (учасників спільного проекту) – придбати камери відеоспостереження, які необхідно буде встановити у населених пунктах району. Це, у свою чергу, значно пришвидшить розкриття злочинів та підвищить рівень контролю за ситуацією в громадських місцях, – повідомив Сергій Джулай.

У ході обговорення даного питання представники територіальних громад району підтримали пропозицію подати спільний проект під назвою «Безпечний район» до обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області.