Майбутні успішні підприємці серед нас

Вже стало традиційним проведення фахівцями служби зайнятості різнопланових профорієнтаційних заходів для дітей, які відпочивають у дитячих оздоровчих таборах. Так, з метою інформування про підприємництво, завідувач сектору активної підтримки безробітних Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Царичанська Наталія Валеріївна, в оздоровчому таборі “Ромашка” (смт. Білики) провела профорієнтаційний захід “PROFIЛІТО”.

Виконуючи інформаційні та творчі завдання, юні відпочивальники демонстрували власні знання про світ професій, обмінювалися думками, мріями та прагненнями щодо реалізації себе в тій чи іншій професійній діяльності.   Вправи «Яким я себе бачу?» та «Моє майбутнє у моїх руках» викликали  хвилю позитивних емоцій, дозволили дітям реалізуватися, презентуючи себе як майбутнього підприємця. Така профорієнтаційна робота допомагає учнівській молоді усвідомити, наскільки важливим і відповідальним є крок – вибір майбутньої професії.

Ділячись враженнями про участь у заході, діти щиро зізналися, що отримали багато нової та корисної інформації, яка розширила уявлення про свої індивідуальні особливості, дозволила більше дізнатися про свої можливості, розвинула навички командної роботи. Ця зустріч для дітей була не лише приємною, а й змістовною.

Посилання на сторінку Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ – https://www.facebook.com/KobelakiCZ/

Посилання на сайт Полтавського ОЦЗ – https://pol.dcz.gov.ua/