Створення нових робочих місць – пріоритет роботи служби зайнятості!

16 липня 2019 року за ініціативи Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості в приміщенні Будинку культури Жуківської сільської ради відбулася зустріч директора філії – Хейлик Наталії Миколаївни, голови правління ТОВАРИСТВА З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Полтавської фірми «Ворскла» – Чміля Віктора Івановича, сільського голови – Охріменка Олега Олексійовича із 35 шукачами роботи.

Наталія Миколаївна проінформувала присутніх про те, що пріоритетом в діяльності служби зайнятості є створення нових робочих місць та офіційне працевлаштування осіб, що шукають роботу. Також директор повідомила, що на території Кобеляцького району вже створено 5 цехів по пошиттю одягу, зокрема 2 з яких належать Полтавській фірмі «Ворскла» в м. Кобеляки та с. Світлогірське, які успішно функціонують та створюють робочі місця для бажаючих працювати за професією швея.

Далі слово взяв Чміль В.І., який ознайомив присутніх з діяльністю ТЗДВ Полтавської фірми «Ворскла», основними аспектами роботи підприємства та запропонував потенційним робітникам, які зацікавились пропозицією працевлаштування, звернутися до однієї з філій фірми «Ворскла» з пошиву одягу в м. Кобеляки, щоб наглядно ознайомитися з умовами праці, процесом пошиву одягу та отримати відповіді на питання, які їх цікавитимуть в процесі ознайомлення з виробництвом. В ході розмови голова правління підприємства продемонстрував присутнім зразки одягу, які виготовляє фірма, ознайомив присутніх із специфікою роботи, умовами праці.

Оглянувши приміщення, яке запропонував обладнати під швейний цех сільський голова Охріменко О.О., керівник «Полтавської фірми «Ворскла» Чміль В.І. висловив готовність з 1 вересня цього року завозити обладнання і починати працювати. Підсумовуючи, Хейлик Н.М. повідомила, про можливість навчання за професією швачка безпосередньо на виробництві, так як зрозуміло, що не всі зможуть залишити сім’ї та домашнє господарство на тривалий проміжок часу.

Присутні зацікавились інформацією та залишили свої дані, заповнили анкети шукача роботи для співпраці та подальшого працевлаштування.

Посилання на сторінку Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ – https://www.facebook.com/KobelakiCZ/

Посилання на сайт Полтавського ОЦЗ – https://pol.dcz.gov.ua/