Проект «Бюджет участі Полтавської області» розпочинає свою роботу

11 липня за ініціативи голови Кобеляцької районної ради Володимира Кішінського та підтримки Полтавської обласної ради, Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування відбувся воркшоп з підготовки проектів на Бюджет участі Полтавської області 2019 року.

Аудиторія даного заходу була різноманітна, від очільників територіальних громад району, авторів, переможців і  учасників минулорічних проектів бюджету участі, до активних та небайдужих жителів Кобеляцького району.

Ведучими навчального заходу були заступник виконавчого директора Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Ганна Кондратьєва і головний спеціаліст відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту Полтавської обласної ради Наталія Шийка.

Метою проведення «робочої майстерні», саме так з англійської мови перекладається «workshop», є отримання знань учасниками по написанню, поданню, захисту та безпосередній підтримці населенням проектів, які будуть подаватися на проект Бюджет участі Полтавської області.

Спершу Наталія Шийка презентувала сам «Проект Бюджет участі Полтавської області», акцентувавши увагу присутніх на важливих моментах написання, оформлення та подання аплікаційних форм, підрахунку голосів та визначення переможців.

Креативними ідеями, нестандартним підходом до написання проектів, прикладами цікавих сучасних проектів, які уже діють на території України, поділилася Ганна Кондратьєва.

Окрім теоретичної частини учасники заходу мали можливість поділитися власним досвідом, проаналізувати помилки, отримати відповіді на запитання.

Під час навчання експерти Ганна Кондратьєва та Наталія Шийка провели гру, під час якої кожен із учасників мав можливість спробувати презентувати, захистити чи рекламувати свій власний проект.

Хотілося б зазначити, що даний захід був цікавим та актуальним для учасників. Саме під час таких навчань зароджуються та генеруються нові ідеї, які у подальшому реалізуються на благо тієї чи іншої громади. Та найголовніше в цьому те, що їх запровадження відбувається спільними зусиллями  небайдужих громадян та місцевої влади.