ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ ПРОЕКТІВ

«Детальний план території частини кварталу по вулиці Колгоспна у селі Підгора Кобеляцького району Полтавської області для визначення земельної ділянки для будівництва водозабірної споруди з підземного вододжерела».

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 зі змінами № 532 від 24.07.2013 року «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Підгорянська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення проекту
«Детальний план території частини кварталу по вулиці Колгоспна у селі Підгора Кобеляцького району Полтавської області для визначення земельної ділянки для будівництва водозабірної споруди з підземного вододжерела».

Проект містобудівної документації «Детальний план території частини кварталу по вулиці Колгоспна у селі Підгора Кобеляцького району Полтавської області для визначення земельної ділянки для будівництва водозабірної споруди з підземного вододжерела» розроблено на замовлення Підгорянської сільської ради Товариством з обмеженою відповідальністю “Полтава-Екосервіс” на підставі рішення тридцять першої сесії Підгорянської сільської ради сьомого скликання від 14.05.2019 року № 3 .

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту можна ознайомитись у приміщенні Підгорянської сільської ради за адресою: с.Підгора , вул. Колгоспна,1 кожного дня, крім вихідних, у місячний термін з дня опублікування цього повідомлення та на веб-сайті Кобеляцької районної ради.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються та розглядаються Підгорянською сільською радою і ТОВ “Полтава-Екосервіс” з 22 липня 2019 року по 22 серпня 2019 року.

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності” та п. 9 Порядку проведення громадських слухань щодо врегулювання громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 зі змінами № 532 від 24.07.2013 року пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил у Підгорянській сільській раді або на електронну адресу: pidgora-rada@ukr.net.

Громадські слухання відбудуться 23 серпня 2019 року о 15 год. 00 хв. за адресою: село Підгора вул. Колгоспна,1 (приміщення сільського будинку культури).

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій — спеціаліст по земельних питаннях Рябокуль Наталія Леонідівна.

В.п.сільського голови                          І.І.Пищита