Інформує Кобеляцька районна філія Полтавського обласного центру зайнятості

Чергове засідання Клубу «Поклик душі» в Кобеляцькій районні філії Полтавського обласного центру зайнятості було приурочене до Міжнародного дня Організації Об’єднаних Націй в підтримку жертв катувань.

Про шляхи протидії торгівлі людьми та проявів насильства, про заборону катування та рабства учасниці клубу говорили під час засідання 27 червня 2019 року з директором Кобеляцького бюро правової допомоги Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Ілоною Бобрищевою.

На початку засідання заступник директора Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Людмила Воронова привітала нових учасниць клубу. Людмила Леонідівна акцентувала увагу на важливості саморозвитку, спрямувавши власні сили на самореалізацію та використання свого інтелектуального і творчого потенціалу.

Потім Ілона Русланівна розповіла про важливість усвідомлення того, що торгівля людьми (вербування, перевезення, передача, продаж, усиновлення (удочеріння) у комерційних цілях, використання в порнобізнесі, використання у військових конфліктах, залучення до злочинної діяльності, трансплантація чи насильницьке донорство, примус до заняття проституцією, рабство і ситуації, подібні до рабства, примусова праця, залучення в боргову кабалу, використання шантажу, погроз, насильства) – це не міф, а реальна проблема сучасного суспільства.

Творчим доповненням засідання був майстер-клас з скрапбукінгу, який провела фахівець з питань зайнятості Кобеляцької районної філії Тетяна Пастухова. В минулому році, перебуваючи на обліку, вона брала активну участь в діяльності клубу, а цього разу в якості гості навчала присутніх тонкощам художнього оформлення листівок. Творчий релакс сподобався всім без винятку.

Під час обговорення з учасницями їхніх шляхів пошуку роботи, провідний фахівець з питань зайнятості Лях Н.А., провела вправу «Аудит власного професійного досвіду».

Засідання клубу було змістовним для всіх присутніх. Хтось почув корисну інформацію, хтось отримав новий досвід, комусь допомогли порадою, а фахівці Кобеляцької районної філії отримали нові запити щодо майбутніх тем дискусій.