ВЕСЕЛІ СТАРТИ ПРОФЕСІЙ

 Пріоритетною формою профорієнтаційної роботи Державної Служби зайнятості з учнівською молоддю в оздоровчих літніх таборах є інтерактивні розважальні заходи, під час яких діти в ігровій формі отримують багато корисної і цікавої інформації, необхідної для майбутнього професійного самовизначення.

21 червня 2019 року фахівці Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості в оздоровчому таборі “Ромашка” (смт. Білики) організували профорієнтаційну зустріч “PROFIЛІТО”, спрямовану на формування у дітей позитивного ставлення до різних професій, закріплення ефективної поведінки на ринку праці та розвиток навичок підприємницької діяльності.

Склавши “Мапу професій”, діти познайомились між собою і презентували свій майбутній професійний вибір. В командах учасників зібралось багато “спортсменів”, “юристів”, був “лікар”, “перекладач”, “хореограф” і навіть “археолог”. Приємно вразило те, що четвертокласники уже можуть багато розповісти про свій майбутній фах.

Працюючи над завданнями в командах, діти жваво дискутували, ранжуючи “потрібні” і “престижні” професії, мали можливість поміркувати і самостійно визначити, які саме здібності потрібні для того чи іншого фаху.

Для цих діток пріоритетними цінностями в житті є ”відкритість, вміння спілкуватись”, “організованість”, “щирість”, “оптимізм” ,”вихованість”. Ця аудиторія, малюючи своє майбутнє, дійсно відповідально ставиться до своєї майбутньої професії.

Під час заходу, на деякий час, діти відчули себе дорослими і самостійними у вирішенні майбутньої професії. Для всіх час пройшов дуже швидко і непомітно, а фахівцеві служби зайнятості легко було працювати з такою професійно зрілою аудиторією.

Інформує Кобеляцький РЦЗ