Вітання державних службовців району

  21 червня у залі засідань районної ради відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення професійного свята – Дня державної служби.

Привітати колег прийшли голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко та виконуюча обов’язки голови районної ради Оксана Гордійко.

Теплі слова вітань від очільників району лунали не лише на адресу працівників відділів, управлінь та секторів апарату районної державної адміністрації, а й на адресу ветеранів державної служби, які вже перебувають на заслуженому відпочинку.

Після слів вітань Таміла Шевченко та Оксана Гордійко вручили Почесні грамоти Полтавської обласної ради та Полтавської обласної державної адміністрації начальнику Кобеляцького районного управління Головного управління Держпродслужби в Полтавській області Сергію Куземку та головному спеціалісту сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Марині Пелюхні. Районними відзнаками були нагороджені кращі керівники та спеціалісти, які працюють на державній службі.

Художні колективи та вокалісти районного центру культури і дозвілля подарували всім присутнім у залі святковий концерт та гарний настрій.