У Вільховатській школі пролунав “останній дзвоник”

У травні, коли квітнуть яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний ранок приносить свято Останнього дзвоника.

Воно сумне і радісне водночас. Радісне – бо закінчився ще один навчальний рік, а сумне, бо шкільний дзвоник пролунає востаннє для випускників. Чудове свято Останнього дзвоника відбулося 29 травня у Вільховатській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів.

Цього дня, голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський, його заступник Оксана Гордійко, Вільховатський сільський голова Володимир Скляренко та депутат районної ради, директор навчального закладу Тетяна Коваленко в першу чергу привітали випускників школи, учнів, педагогічний колектив та батьків із закінченням навчального року. Побажали випускникам бути добрими і порядними людьми, мати велику витримку, мужність, і віру в прекрасне майбутнє.

Окрім слів вітань учні навчального закладу, які з грамотами закінчили навчальний рік, отримали солодкі подарунки від сільського голови Володимира Скляренка, який до речі спільно з депутатським корпусом сільської ради виділили кошти на ремонт приміщення школи та шкільного автобуса. Також грошову допомогу на ремонт приміщення виділив і депутат Полтавської обласної ради від Кобеляцького району Микола Андрієнко. Отож, першого вересня учні матимуть змогу їздити та навчатися у відремонтованих класах та шкільному автобусі.

На завершення заходу випускники подякували школі і вчителям за гарну науку, а першокласники побажали їм гарної життєвої дороги, яку посипали пелюстками троянд.