«Навігатор вибору професії»

  З метою ефективного використання в профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю Інтерактивного буклету «Навігатор вибору професії» та флаєру «Твій шлях у світ професій» 16.05.2019 року під час виїзного заходу в Шенгурівську ЗОШ фахівцями Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості проведено їх презентацію для учнів 9 – 10 класів. На початку заходу представники служби зайнятості привітали присутніх з Днем вишиванки і розповіли про історичні традиції та професію «вишивальник ручної вишивки».

Вибір професії – це одне з найважливіших рішень людини. Певною мірою від цього залежатиме реалізація її прагнень і бажань. Тому доцільним було обговорення з школярами про можливості профорієнтаційного комплексного тестування на платформі «Моя професія», зокрема:

  • Професійна мотивація – глибинні професійні інтереси й цінності;
  • Структура  інтелекту – рівень розвитку інтелекту (IQ) і специфіка структури здібностей;
  • Психологічні властивості особистості –  психологічні схильності до певних видів професійної діяльності.

Учні виявили інтерес та жваву дискусію. Сподіваємося, що отримані рекомендації допоможуть цим дітям у виборі майбутньої професії, яка повинна приносити задоволення і забезпечувати максимальну реалізацію можливостей.

Посилання на сторінку Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ – https://www.facebook.com/KobelakiCZ/ Посилання на сайт Полтавського ОЦЗ – https://pol.dcz.gov.ua/