8 травня на Алеї Слави відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Згадати пам’ять про тих, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, чоловіків і жінок, воїнів і мирне населення, усіх загиблих і усіх тих, хто вижив та пройшов через пекло Другої світової війни, прийшли: народний депутат України Артем Вітко, голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, голова районної ради Володимир Кішінський, учасники АТО, волонтери, військовослужбовці, громадськість міста та молодь.

 

– Сьогодні кожен із нас подумки згадує своїх дідів і прадідів, які  у тій страшній війні своїм життям, потом і кров’ю вибороли перемогу. Згадуючи і шануючи їх, ми передаєм цю пам’ять підростаючому поколінню, нашим дітям і внукам. У цей пам’ятний день хочу побажати всім, шановні земляки, щоб над нами було завжди мирне небо, щоб у наших сім’ях і родинах панували злагода і спокій. А пам’ять про героїв жила вічно, – зазначив у своєму виступі голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський.

Артем Вітко та Таміла Шевченко подякували всім тим, хто у далекі роки Другої світової війни і хто нині віддав і віддає своє життя за спокій та мирне небо над нашими головами. Побажали всім присутнім тепла, добра та достатку кожній родині.

Також, у рамках заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, поклали квіти та гірлянди до меморіалу «вічного вогню» і до пам’ятника загиблим воїнам АТО.