Інформує Кобеляцька районна філія Полтавського ОЦЗ

Весна пробуджує природу, збуджує серця людей і налаштовує на здійснення нових намічених планів. Кожен зустрічає цю квітучу пору року з масою позитиву та хорошим настроєм. Саме з таким натхненням і бажанням змін на краще 25 квітня 2019 року учасниці Клубу «Поклик душі» з задоволенням зустрілися на його черговому засіданні в Кобеляцькій районні філії Полтавського обласного центру зайнятості. Метою цього заходу було стимулювання активності жінок, сприяння їх саморозвитку. До спілкування з учасницями клубу запросили творчу, креативну Валентину Киценко – вчителя музики, майстра манікюру, фотографа.

Фотографія – це не тільки знімок, на якому відбито мить, це мистецтво, яке для багатьох є улюбленим заняттям. Для нашої гості фотографія – це частина її життя. Валентина поділилася своєю історією успіху і шляхами саморозвитку та постійного самовдосконалення в професійній діяльності. Будучи мамою трьох дітей, крок за кроком вона навчається і розвивається, але на досягнутому не зупиняється. Розповіддю про свій шлях до успіху підбадьорила присутніх жінок та стимулювала їх до більш рішучих дій.

Директор Кобеляцької районної філії Хейлик Н.М. обговорила з присутніми їх професійні зміни, які відбулися з часу попереднього засідання клубу. Протягом місяця кожна з них повинна була опанувати якийсь новий для себе вид діяльності, спробувати вийти із особистої «зони комфорту» і наважитись на «професійний експеримент». Приємно, що наші учасниці справилися із завданням та змогли за цей час опанувати вишивку, намалювати картину, зайнятися фітнесом та записатися в тренажерний зал, а Тетяна Клочко відновила ранкові велопробіжки та загартовування в р. Ворскла. Наталія Миколаївна акцентувала увагу, що для успішного професійного результату необхідно глибше усвідомити значення саморозвитку й почати працювати в цьому напрямку.

«Що буде наступного разу?», «Чим здивуєте?», «Кого запросите в якості гостя-мотиватора?» – дуже приємно, що ці питання задають учасниці Клубу «Поклик душі» в кінці кожного заходу. І є місяць на активний пошук цікавих людей, нових тем, позитивних емоцій і яскравих прикладів успіху.

Посилання на сторінку Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ – https://www.facebook.com/KobelakiCZ/

Посилання на сайт Полтавського ОЦЗ – https://pol.dcz.gov.ua/