Відкрито сезон великого футболу

 Традиційно змагання з відкриття сезону розпочинаються з розіграшу кубка «Пам’яті Михайла Гордійка». До речі, чималу увагу до цих змагань завжди відчутно, як з боку футбольних команд, так і з боку вболівальників.

До участі у цьогорічних змаганнях долучилося п’ятнадцять команд Кобеляцького району і по три команди з Бутенківської та Козельщинської об’єднаних територіальних громад.

Групові змагання розпочалися 13 квітня на футбольних полях сіл Світлогірське, Придніпрянське, Дрижина Гребля, Підгора, Павлівка та Бутенки.

20 квітня переможці груп змагалися за вихід до фіналу. В селі Павлівка відбулася гра команд «Дрижина» (Дрижина Гребля), «Локоматив» (Бутенки) та «Сокіл» (Білики). В селі Іванівка зустрілися футболісти «Астарта» (Козельщина), «Урожай» (Мідянівка) та місцева команда «Іванівка». Фінальні ігри відбулися в селі Іванівка.

У результаті цікавої та безкомпромісної боротьби третє місце зайняла команда «Іванівка», друге –  «Урожай», а володарем кубку відкриття футбольного сезону «Пам’яті Михайла Гордійка» 2019 року стала команда «Дрижина».

Відрадно відмітити інтерес до змагань представників місцевого самоврядування. На фінальних змаганнях були присутні депутати районної ради Василь Гордійко, Оксана Гордійко, Валерій Дрига,  Володимир Кішінський, Ігор Проценко, Олег Решетило, Анатолій Таранушич та Кобеляцький міський голова Олександр Копелець і Іванівський сільський голова Володимир Демченко.

На завершення хотілося б подякувати організаторам та суддівській колегії змагань, які доклали чимало зусиль для проведення цікавого та видовищного турніру.