Успіх юних дзюдоїстів

13 квітня у місті Полтава відбулося відкриття першості КЗ ДЮСШ «Олімпійські надії» з дзюдо серед юнаків 2010-2011 років норадження та молодшої вікової категорії, присвяченої ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

Юні спортсмени змагалися у восьми вагових категоріях. Загалом на змагання прибуло 97 учасників з Гадяцького, Пирятинського, Кобеляцького районів та представники двох шкіл з обласного центру.

Наш район представляли семеро юних дзюдоїстів, які досить вдало виступили на даному турнірі. Звання найкращих в області здобули Іван Петров (до 23 кг.) та Олексій Сусла (38+ кг.), а Артем Дреглюк (до 26 кг.) та Олександр Сусла (до 38 кг.) посіли другу сходинку п’єдесталу.

У свою чергу Богдан Онищенко (до 21 кг.) та Денис Глова (до 26 кг.) зайняли третє призове місце. Також досить достойно виступив Дмитро Турпенко, який зовсім трішки не дотягнув до трійки призерів.

До змагань юних спортсменів готував майстер спорту з дзюдо, самбо, сумо, тренер Володимир Перепьолка.