Проект Євгена Клопотенка «Нове Шкільне Харчування» має запрацювати у навчальних закладах Кобеляччини

9 квітня 2019 року на базі Кобеляцького навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради відбулась презентація проекту «Нове Шкільне Харчування», який започаткував та активно впроваджує у життя кулінарний експерт, шеф-кухар, переможець кулінарного проекту «МастерШеф» Євген Клопотенко.

Участь у заході взяли голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Геннадій Пікуль, заступник начальника управління – начальник відділу, загальної середньої, дошкільної, спеціальної та інклюзивної освіти Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Ангеліна Кушпіль, голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський, голова Кобеляцької районної державної адміністрації Таміла Шевченко, керівники ОТГ, навчальних закладів, кухарі, технологи, учні, батьки Полтавської і Дніпропетровської областей та представники засобів масової інформації.

Цього дня Євген Клопотенко детально розповів про проект «Нове Шкільне Харчування». Також він ознайомив присутніх зі збірником рецептур страв, які, на його думку, будуть до смаку учням та відповідатимуть критеріям здорового харчування, і які можна буде використовувати у всіх шкільних їдальнях.

У ході зустрічі присутні мали можливість поспілкуватися з головним кулінарним експертом, отримати відповіді на запитання та посмакувати стравами, які були презентовані учасникам заходу.

Ініціатором проведення на теренах Кобеляцького району даного проекту виступили Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування у співпраці з Полтавською обласною радою, командою Проекту Євгена Клопотенка та за підтримки Полтавської обласної державної адміністрації.

Насамкінець, пан Євген подякував голові Полтавської обласної ради Олександру Біленькому, виконавчому директору Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Володимиру Мікійчуку, його заступнику, депутату Кобеляцької районної ради Ганні Кондратьєвій, директору навчального закладу Валентині Шпорт та голові районної ради Володимиру Кішінському за надання допомоги в організації та проведенні презентації його проекту на території Полтавської області.

Головною метою проекту «Нове Шкільне Харчування» є покращення культури самого харчування у навчальних закладах України. Зі збірником рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах, автором якого є Євген Клопотенко, можна ознайомитися на сайті