Кобеляцька громада ознайомилася з новим обласним проектом «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 рік»

3 квітня у залі засідань Кобеляцької районної ради відбувся семінар за участю очільників місцевого самоврядування району, представників органів виконавчої влади, громадських організацій, учнівської молоді, під час якого головний спеціаліст відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату Полтавської обласної ради Наталія Шийка спільно з представником партнерської організації «Нова Полтава» Ольгою Макеєвою  ознайомили присутніх з новим екологічним проектом, який буде реалізуватися Полтавською обласною радою разом із громадськими організаціями області у 2019 році.

Участь у семінарі взяли голова районної ради Володимир Кішінський, заступник виконавчого директора Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, депутат районної ради Ганна Кондратьєва та заступник голови районної державної адміністрації Володимир Катишков.

Спершу Володимир Кішінський вручив Почесну грамоту Полтавської обласної ради Івану Шевелю, автору проекту «Еколого-просвітницький туристичний маршрут ботанічним заказником «Драбинівка», який отримав перемогу  в проекті бюджету участі Полтавської області у минулому році.

На семінарі мова йшла про етапи проведення обласного Конкурсу, його складові, умови реєстрації, фінансування та про відбір проектів-переможців. Доповідачі акцентували увагу присутніх на пріоритетних напрямках майбутніх проектів, а саме: облаштування зелених зон, екологічна просвіта, енергозбереження, поводження з твердими побутовими відходами. Також говорили про основні кроки подачі проектів.

У рамках семінару присутніми були розглянуті шляхи впровадження ініціатив з енергозбереження в комунальних та державних установах, озеленення місць громадського відпочинку, пришкільних територій, створення зелених зон та ландшафтних проектів, відновлення та облаштування пішохідних алей, альтанок, лавок для відпочинку та здорового довкілля.

На завершення заходу учасники семінару мали змогу отримати вичерпні відповіді на поставлені запитання та безпосередньо поспілкуватися з доповідачами.

Довідково:

Мета конкурсу – підвищення екокультури населення та вирішення локальних екологічних проблем.

Термін подачі та реалізація проектів-переможців – з 15 квітня 2019 року по 31 грудня 2019 року.

Учасники проекту – жителі Полтавщини, яким виповнилося 14 років.

З більш детальною інформацією про умови конкурсу можна ознайомитися на сайті: http://eco.oblrada-pl.gov.ua