Відбувся районний турнір з міні-футболу, приурочений 30-й річниці виведення військ з Афганістану

9 та 10 лютого на майданчиках зі штучним покриттям у селищі Білики та селах Світлогірське, Бутенки і Канави відбулися зональні змагання розіграшу кубка місцевої організації громадської організації Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства «Колос» з міні-футболу серед команд колективів фізкультури сільських громад району, приурочений 30-й річниці виведення військ з Афганістану.

Участь у футбольному турнірі взяла 21 команда. Шляхом жеребкування команди були розподілені на шість груп. За підсумками зональних змагань до фінальної частини потрапили спортсмени з Червоквітівської, Орлицької, Світлогірської, Іванівської, Бутенківської сільських та Білицької селищної рад.

У фінальній частині учасники змагалися у двох групах по три команди. У першій групі команда Білицької селищної ради отримала перемогу над Бутенківською та Іванівською сільськими командами з рахунком 7:0 та 1:0 відповідно. Іванівські ж футболісти перемогли суперників з Бутенок з рахунком 7:2 та здобули право грати у «малому фіналі».

У другій групі кращими були футболісти з Червоних Квітів, вигравши відповідно 5:2 та 2:0 у команд з Орлицької та Світлогірської сільських рад.

За третє місце змагалися команди з Іванівки та Світлогірського. Вже на початку матчу іванівські спортсмени захопили ініціативу, показали видовищну гру та перемогли з рахунком 4:0.

У фінальній грі зустрілися команди з Біликів та Червоних Квітів. З перших хвилин гри точилася запекла та безкомпромісна боротьба за кожен клаптик майданчика. Першими забили гол у ворота суперника біличани. Повівши в рахунку білицькі футболісти дещо заспокоїлися, чим і скористалися червоноквітяни, зрівнявши рахунок ще в першому таймі. У другій половині матчу команди демонстрували не менш видовищну гру. Не збавляючи обертів білицькі футболісти забили ще три голи, встановивши остаточний рахунок 4:1 на свою користь.

На завершення змагань голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський, його заступник Оксана Гордійко, Канавський сільський голова Сергій Гнатенко, голова МО ГО ВФСТ «Колос» у Кобеляцькому районі Віталій Детюк та член президії районної спілки ветеранів Афганістану Григорій Бровко привітали переможців змагань та нагородили цінними призами кращих гравців турніру в номінаціях: звання «кращий воротар» отримав Сергій Гордійко з Іванівки; «кращим захисником» і «кращим нападником» визнано Олексія Демченка та відповідно Владислава Корнієнка з Біликів; «кращим гравцем» турніру визнано Михайла Білоконя з Червоних Квітів.