Відзначено переможців конкурсу дитячих малюнків «Самоврядування очима дітей»

22 січня у рамках святкування 100-річчя з дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в Кобеляцькому районному музеї літератури та мистецтва ім. Олексія Кулика організовано виставку дитячих робіт під назвою «Самоврядування очима дітей».

Попередньо дані роботи брали участь в обласному конкурсі творчих робіт школярів та юнацтва «Громада моєї мрії», організованому Полтавською обласною асоціацією місцевого самоврядування.

У відкритті виставки взяли участь голова районної ради Володимир Кішінський, начальник відділу нормативно-правового, інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ради та управління майном Анатолій Кучеренко.

Спершу Володимир Кішінський привітав учнівську молодь з Днем Соборності та столітнім ювілеєм возз’єднання розділених українських земель, подякував учням шкільних і позашкільних навчальних закладів району та їх наставникам за участь у обласному конкурсі малюнків і вручив кожному учаснику Подяку Кобеляцької районної ради.

На завершення голова районної ради наголосив, що переможці обласного конкурсу будуть відзначені дипломами та заохочувальними призами Полтавської обласної асоціації місцевого самоврядування і запросив усіх присутніх оглянути виставку дитячих робіт.