Сесійний день депутата районної ради

20 грудня голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський провів пленарне засідання двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання, у якому взяли участь 24 депутати із 34.

На сесії були присутні голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, депутат Полтавської обласної ради Микола Андрієнко, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, заступники голови райдержадміністрації Жанна Шевцова та Володимир Катишков, керівники управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації, комунальних установ, підприємств та закладів району, які мали відношення до питань, що розглядалися на сесії, працівники виконавчого апарату районної ради та засоби масової інформації.

Перед початком роботи пленарного засідання керівники району вручили Почесну грамоту Кобеляцької районної ради та районної державної адміністрації депутату районної ради Володимиру Білоуську та Сертифікат переможцю конкурсу «Бюджет участі Полтавської обласної ради 2018 року», автору проекту «Еколого-просвітницький туристичний маршрут ботанічним заказником «Драбинівка» Івану Шевелю.

Під час формування проекту порядку денного пленарного засідання голова районної ради Володимир Кішінський повідомив, що на спільному засіданні постійних комісій та президії районної ради було додатково включено ще шість питань. Під час обговорення проекту порядку денного додатково включили ще одне питання. Отже, загалом додатково було внесено сім питань:

– три – звернення депутатів Кобеляцької районної ради. Одне – до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністру України, яке стосуються продовження мораторію на продаж земель. Друге та третє – звернення до голови Полтавської обласної державної адміністрації, голови Полтавської обласної ради, депутатів обласної ради Андрієнка М. І., Коваленка Г. Б., Жука М. Г., Жука С. М. про зміну підходу до розподілу коштів державної субвенції, що передаються освіті та охороні здоров’я на базовий рівень, та про зняття з порядку денного засідання двадцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання питання «Про надання громадській організації «Екологічне товариство рибалок і мисливців «Тахтаївське» у користуванні мисливських угідь на території Кобеляцького району Полтавської області»;

– три питання, які стосувалися внесення змін до діючих районних програм: «Територіальна оборона»; забезпечення виконання заходів з підготовки, організації та проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Кобеляцького району на 2018 – 2020 роки; фінансової підтримки регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» на 2016 – 2020 роки.

Останнє питання стосувалося прийняття рішення про нагородження Почесною Грамотою обласної ради та іменним годинником Жука М.Г.

Сформувавши остаточно порядок денний, регламент роботи пленарного засідання сесії депутати перейшли безпосередньо до розгляду питань порядку денного.

Проведенню пленарного засідання передували засідання профільних постійних комісій, які попередньо розглядали всі питання. Окрім того, відбулося засідання узгоджувальної ради, до складу якої входять всі голови постійних комісій та голови фракцій, які представлені в раді.

Тому без обговорень були прийняті найважливіші питання порядку денного, а саме: районний бюджет на 2019 рік та внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.

Сесія також прийняла ряд районних програм: економічного і соціального розвитку Кобеляцького району на 2019 рік; забезпечення виконання управлінням соціального захисту населення Кобеляцької районної державної адміністрації делегованих йому Кобеляцькою районною радою повноважень по наданню послуг з соціальної підтримки населення на 2019 рік; відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним та залізничним транспортом у Кобеляцькому районі на 2019 рік; забезпечення надання адміністративних послуг Кобеляцькою районною державною адміністрацією на 2019-2020 роки; розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кобеляцької районної ради Полтавської області» на 2019-2020 роки.

Депутати підтримали внесення змін до діючих районних програм, затвердили фінансовий план Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кобеляцької районної ради Полтавської області» на 2019 рік та прийняли рішення про реорганізацію Кобеляцької центральної районної лікарні шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Кобеляцька центральна районна лікарня» Кобеляцької районної ради Полтавської області.

У ході пленарного засідання депутати також погодили встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей дошкільних та шкільних навчальних закладах району на наступний рік, прийняли план роботи районної ради на 2019 рік та ряд інших питань.

Загалом порядок денний сесії налічував двадцять сім питань, з яких по двадцяти шести було прийнято відповідні рішення. Не прийнятим залишилося питання «Про інформацію керівника Кобеляцької місцевої прокуратури про результати діяльності прокуратури на території Кобеляцького району за 2018 рік».

У «Різному» голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко та голова районної ради Володимир Кішінський подякували депутатам за плідну роботу протягом 2018 року, за діловий підхід до прийняття найважливішого документу – районного бюджету на 2019 рік та привітали усіх присутніх з наступаючими новорічними святами.