Узгоджено проект порядку денного двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання

19 грудня голова районної ради Володимир Кішінський спільно з заступником голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій Володимиром Жуковим провели засідання постійних комісій та президії районної ради.

У засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, депутати районної ради: В’ячеслав Нестеренко, Ніна Ясинська, Анатолій Таранушич, Віталій Біланенко, Олег Решетило, Тетяна Коваленко, Олександр Жук, Анатолій Кривуля, Петро Слоква, Микола Єгоренко та Іван Лещенко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних підприємств району та працівники виконавчого апарату районної ради.

Спершу бюджетна комісія розглянула питання про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік. За інформацією начальника фінансового управління райдержадміністрації Андрія Дацка проектом пропонується внести зміни до доходної та видаткової частин бюджету. Наступним питанням, яке розглянули депутати, був проект районного бюджету на 2019 рік.

Головний фінансист району запропонував визначити доходи районного бюджету в сумі 313 907 493 гривень, у тому числі доходи загального фонду районного бюджету – 309 749 366 гривень, доходи спеціального фонду районного бюджету – 4 158 127 гривень та видатки районного бюджету в сумі 313 907 493 гривень, у тому числі видатки загального фонду районного бюджету – 309 749 366 гривень, видатки спеціального фонду районного бюджету – 4 158 127 гривень.

Проектом бюджетного рішення у 2019 році планується спрямувати кошти: на соціальний захист населення – 133445,0 тис. грн, на освіту – 144444,3 тис. грн, на охорону здоров’я – 10982,3 тис. грн, на культуру – 11335,3 тис. грн, на фізичну культуру і спорт – 3813,0 тис. грн. На реалізацію районних програм з районного бюджету запропоновано виділити кошти в сумі 2 533,62 тис.грн.

Обговорюючи дане питання члени профільної постійної комісії запропонували у проекті рішення передбачити кошти на виплату заробітної плати працівникам регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» відповідно до Програми фінансової підтримки регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» на 2016 – 2020 роки, відділу освіти райдержадміністрації – кошти в сумі 40 тис. грн. на проведення робіт по встановленню штучного покриття спортивного майданчика в парку «Центральний» та затвердити кошти резервного фонду районного бюджету в сумі 1 млн. грн.

У ході засідання депутати також розглянули та підтримали затвердження районних програм на наступні роки, внесли зміни до діючих районних програм.

Члени комісій погодили встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей дошкільних та шкільних навчальних закладах району на наступний рік, план роботи районної ради на 2019 рік та ряд інших питань.

На засіданні було запропоновано додатково включити до порядку денного сесії питання про нагородження депутата Полтавської обласної ради від Кобеляцького району Жука М.Г. Почесною грамотою обласної ради та два звернення депутатів районної ради. Перше – до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністру України, яке стосуються заборони продажу земель. Друге – до голови Полтавської обласної державної адміністрації, голови Полтавської обласної ради, депутатів обласної ради Андрієнка М. І., Коваленка Г. Б., Жука М. Г., Жука С. М. про зміну підходу до розподілу коштів додаткової дотації з державного бюджету, що передаються освіті та охороні здоров’я на базовий рівень.

На завершення голова районної ради Володимир Кішінський спільно з членами президії погодили проект порядку денного, секретаріат та лічильну комісію двадцять сьомої сесії сьомого скликання. Всього на пленарному засіданні депутати мають розглянути двадцять шість питань.