Інформує Кобеляцька місцева прокуратура

За наполегливої позиції Кобеляцької місцевої прокуратури Полтавської області депутата Бутенківської сільської ради Полтавської області визнано винним та покарано за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

На наполегливої позиції Кобеляцької місцевої прокуратури судом розглянуто протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією та притягнуто до відповідальності депутата Бутенкіської сільської ради Кобеляцького району.

Так, установлено, що один із депутатів у порушення вимог ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції», вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, та прийняв рішення шляхом голосування стосовно передачі приміщення в с. Бутенки Кобеляцького району в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинив правопорушення передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
При безпосередній участі органів прокуратури та принципової позиції вказану особу визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено штраф в розмірі 3400 грн. – повідомив прокурор Кобеляцької місцевої прокуратури Дмитро Задирієнко.