Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади

Саме до представників місцевого самоврядування йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. З нагоди цього свята у залі засідань районної ради відбулись урочисті збори, в яких взяли участь депутати районної ради, представники місцевої влади, сільські, селищні голови, секретарі та депутати місцевих рад, ветерани органів місцевого самоврядування, працівники виконавчого апарату районної ради.

З вітальною промовою до присутніх звернувся голова районної ради Володимир Кішінський. У своєму виступі Володимир Іванович побажав міцного здоров’я, щастя, наснаги усім тим, хто працює на благо та розвиток територіальних громад Кобеляцького району.

До слів вітань долучилася і голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, яка подякувала за тісну співпрацю виконавчої влади з депутатським корпусом районної ради у прийнятті важливих соціально-економічних рішень.

Кращих представників місцевого самоврядування очільники району нагородили обласними та районними грамотами і подяками. Зокрема, Почесною грамотою Полтавської обласної ради нагороджено депутата районної ради Олександра Ткаченка, Грамотою обласної ради – депутата районної ради Віталія Біланенка та Комендантівського сільського голову Аллу Бабець, Подяками обласної ради відзначено директора РЛП «Нижньоворсклянський» Олександра Шуліку та головного лікаря Кобеляцької центральної районної лікарні Володимира Казирода.

Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації нагороджено депутатів районної ради Володимира Білоуська, В’ячеслава Нестеренка, Анатолія Кривулю, Ігоря Сахна, Озерянського сільського голову Наталію Синяговську і Лучківського сільського голову Наталію Камінську.

Грамотами районної ради та районної державної адміністрації нагородили кращих депутатів, членів виконавчих комітетів, громадських діячів, ветеранів та посадових осіб органів місцевого самоврядування району.

Завершенням урочистого заходу стали вітання від гуртківців будинку дитячої і юнацької творчості імені Миколи Касьяна та виступи солістів районного центру культури і дозвілля.