Розвиток місцевого туризму на засадах міжмуніципального співробітництва

6 грудня голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський спільно з начальником відділу нормативно-правового, інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ради та управління майном (координатор проектів та інвестиційних програм) Анатолієм Кучеренком, депутатом районної ради Володимиром Білоуськом та Комендантівським сільським головою Аллою Бабець взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Розвиток місцевого туризму на засадах міжмуніципального співробітництва», який відбувся на базі Полтавського Національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка.

Офіційна частина – відкриття та хід круглого столу відбувались за участі заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації Миколи Білоконя, заступника виконавчого директора Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, депутата Кобеляцької районної ради Ганни Кондратьєвої, директора департаменту культури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації Валентини Вождаєнко, доктора наук з державного управління, професора, голови ресурсного центру міжмуніципального та транскордонного співробітництва, радника Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування В’ячеслава Толкованова.

Спершу В’ячеслав Толкованов ознайомив учасників круглого столу з міжмуніципальним співробітництвом (ММС) як інноваційним інструментом сталого місцевого розвитку в умовах децентралізації.

Директор департаменту культури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації Валентина Вождаєнко презентувала Стратегію розвитку туризму Полтавської області.

Також присутні змогли ознайомитися з навчально-методичним забезпеченням підготовки та самої реалізації проектів розвитку туризму на місцевому рівні, шляхами поточного і розвиткового фінансування проектів ММС у сфері розвитку туризму. По цих питаннях інформували викладачі Полтавського Національного технічного університету імені Ю. Кондратюка Ірина Черниш та Віктор Гришко.

Під час представлення та обговорення місцевих практик реалізації проектів ММС у сфері розвитку туризму своїми напрацюваннями ділилися представники районів.

По завершенню круглого столу учасники обмінялися думками з приводу розвитку туризму та підвели підсумки.