Інформує Кобеляцька місцева прокуратура Полтавської області

За наполегливої позиції Кобеляцької місцевої прокуратури Полтавської області до 1 року 5 місяців позбавлення волі засуджено раніше судимого чоловіка який в період умовно дострокового періоду вчинив повторно крадіжку.

Раніше судимий 38-річний чоловік, якого 04.06.2018 умовно-достроково звільнено з місць позбавлення волі, належних висновків для себе не зробив та на початку жовтня поточного року в с. Чумаки Кобеляцького району під час спільного відпочинку з двома знайомими особами вчинив крадіжку майна останніх, а саме мобільного телефону, грошових коштів та рюкзака в якому дані речі знаходились на загальну суму майже 8 000 грн. Викраденим майном розпорядився на власний розсуд.

Кобеляцькою місцевою прокуратурою Полтавської області підтримано державне обвинувачення стосовно зловмисника за ч. 2 ст. 185 (крадіжка, вчинена повторно) КК України.

За наполегливої позиції прокуратури особу визнано винною у вчиненні вказаного кримінального правопорушення та засуджено реальної міри покарання у вигляді до 1 року 5 місяців позбавлення волі.